Centrum Języków Obcych

Centrum Języków Obcych B&T English House - Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne ETS Z przyjemnością informujemy, że jesteśmy partnerem ETS (Educational Testing Service), największej organizacji testującej na świecie, lidera w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów językowych i narzędzi wspomagających naukę języków obcych.

O ETS (Educational Testing Service)

Educational Testing Service Educational Testing Service

to największa, niezależna organizacja non-profit, zajmująca się badaniami w dziedzinie edukacji i tworzeniem systemów oceny. Główna siedziba ETS mieści się w Princeton w Stanach Zjednoczonych. Od swojego powstania w 1947 roku, ETS jest liderem w badaniach edukacyjnych i udostępnianiu obiektywnych i rzetelnych systemów oceny dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych na całym świecie.

W ośrodku egzaminacyjnym możecie Państwo:

* zarejestrować się na egzamin TOEIC, TFI, TOEIC Bridge lub WiDaF

* przygotować się do egzaminów ETS, zarówno do TOEIC, TOEIC Bridge i TOEFL jak i do egzaminów z języka francuskiego (TFI) oraz niemieckiego (WiDaF)

* zarejestrować się na egzamin TOEFL, bez konieczności płacenia kartą kredytową, płacąc gotówką lub przelewem z złotych polskich

* zdać egzamin TOEIC podczas otwartych sesji egzaminacyjnych

* zdać egzamin TOEIC w zamkniętych sesjach egzaminacyjnych organizowanych przez nasz ośrodek lub zdać egzamin w dowolnie wybranym terminie, na żądanie

* zakupić podręczniki przygotowujące do egzaminów TOEIC i TOEFL

* przygotować się do egzaminu TOEFL, wykorzystując podręczniki lub egzamin próbny TPO (TOEFL Practice Online) pełny, autentyczny egzamin TOEFL, dostępny online na każdym komputerze wyposażonym w słuchawki i mikrofon oraz z dostępem do Internetu.

Informacje dodatkowe: